معما

قابل توجه شما  دانش آموزان عزیز

در منوی سرگرمی  معماهایی برایتان طرح گردیده است که می توانید با مراجعه به این صفحه به این معماها پاسخ دهید و امتیاز بگیرید .

برنامه مشاوره دبستان

برنامه های اجرایی  مشاوره دبستان

واحد مشاوره دبستان دخترانه دانشگاه صنعتی اصفهان درسال جاری، با هدف ارتقاء توانمندی های دانش آموزان برای زندگی فردی و اجتماعی و تقویت بینش و مهارت آنها در زمینه سازگاری، رفتار مثبت، پذیرش مسئولیت های اجتماعی و روبرو شدن با مسائل و مشکلات و حل آنها، طرح و برنامه هایی به صورت عام و خاص(در سطح دانش آموزی) در دئ بخش شامل:

  • آموزش آداب و مهارت های زندگی
  • مشاوره های انفرادی(در صورت نیاز)
  • نشست های تخصصی(با حضور مدعوین متخصص)

آماده نموده که در موعدهای مقرر اجرا می نماید.

در این راستا با اطمینان می توان گفت، بدون مسلح شدن به مهارت های زندگی امکان برخورداری از زندگی بهتر که مورد رضایتمان باشد، ممکن نخواهد بود. از این رو ضروری ست که این مهارت ها در کودکی آموخته شوند و درهمان کودکی و سپس در دوره نوجوانی تمرین شوند تا در بزرگسالی در موقعیت های پیچیده زندگی به کار آیند.

لازم به ذکر است که محتوای "آموزش آداب و مهارت های زندگی" در جهت و همسوی اهداف فوق الذکر و با استفاده از شیوه های فعال آموزشی و در قالب قصه * ، بحث و گفتگو، مسابقه، سرگرمی و .... تهیه شده است.

امیدواریم با حمایت شما اولیاء گرامی بتوانیم توفیق خدمت به فرزندانمان را با اجرای مطلوب طرح ها و برنامه ها بدست آوریم. ان شالله گامی هرچند کوچک در ارتقاء سلامت و کیفیت زندگی آنها باشد.

ضمن تشکر از سرکار خانم شریفی، مدیر محترم دبستان، به دلیل فراهم آوردن این فرصت مغتنم و متقبل شدن زحمات فراوان

 * اگر می خواهیم فرزندانمان را در فضایی کاملا امن، به خطرهای کوچک و بزرگ نزدیک کنیم تا بتوانند اتفاق خوش و ناخوش را تجربه کنند، آشناترین، مهمترین و موثرترین روش قصه گویی است. باید باور داشته باشیم که زبان قصه از اثرگذاری بسیار برخوردار است و می تواند مفاهیمی مانند دوستی، شجاعت، قناعت، عفو، انصاف،.... را در قالب واژه ها، جمله ها و تصورات خیال انگیز چنان به روح و روان فرزندانمان پیوند بزند که می پندارند جزئی از وجودشان است و این همان قدرتی است که موجب شکل دهی به شخصیت شان شده و کلید ورود به دنیایی می شود که تعالی بخش است.    

اخبار

جهت دریافت اخبار و فعالیت های  دبستان به قسمت اخبار در بالای صفحه مراجعه کنید.