دبستان دخترانه دانشگاه صنعتی اصفهان Educational Complex of IUT

ثبت نام ورودی پیش دبستانی

با سلام ودرود

از اولیای محترمی که جهت فرایند ثبت نام ورودی پیش دبستانی از آنها دعوت بعمل آمده است.تقاضا مندیم به منظور رعایت پروتکلهای بهداشتی ،حتماًدر ساعت مقررشده حضور بهمرسانیده و وسایل لازم از جمله مداد ،قیچی وکاغذرا همراه داشته باشید.

اطلاعیه پیش ثبت نام 1400-99

اطلاعیه پیش ثبت نام در دبستان دخترانه دانشگاه صنعتی  اصفهان

سال تحصیلی 1400-1399

 شیوه ثبت نام در این مدرسه به شرح زیر اعلام می­ گردد.

* به دلیل تکمیل ظرفیت موجود و با توجه به اینکه نوآموزان پیش دبستانی و دانش آموزان پایه های اول تا پنجم  دبستان طبق روال معمول از سال تحصیلی فعلی به سال تحصیلی آینده منتقل می­شوند لذا ثبت نام میان پایه در این دبستان بسیار بسیار محدود خواهد بود.

* اولویت ثبت نام با فرزندان دانشگاهی دانشگاه صنعتی اصفهان می­ باشد. به همین منظور پیش ثبت نام ورود به دوره دبستان صرفا جهت تکمیل ظرفیت می­ باشد.

* شیوه ی جذب نو آموزان ( ورودی پیش دبستانی ) مبتنی برپیش ثبت نام از طریق سایت دبستان و گذراندن مراحل بعدی و بخشنامه هایی که از سوی وزارت آموزش و پرورش به صورت کتبی به مدارس ابلاغ ­می گردد خواهد بود .

زمان پیش ثبت نام مقدماتی:

*از اول اردیبهشت  ماه تا پایان اردیبهشت ماه سایت فعال می شود و اولیای بزرگوار می توانند     پیش  ثبت نام موقتی انجام دهند.

تذکر:

* عملیات پیش ثبت نام در صورتی تکمیل شده است که کد رهگیری دریافت نمایید.

* در صورت نیاز  و به منظور تکمیل ظرفیت  از کسانی که موفق به پیش ثبت نام فرزندشان شده و  کد رهگیری  دریافت کرده اند، از طریق پیامک و یا تلفن به شماره ای که در فرم پیش ثبت نام اعلام کرده اند  جهت انجام سایر مراحل دعوت بعمل خواهد آمد.

 تذکر بسیار مهم :  پیش ثبت نام بصورت موقتی بوده و هیچ گونه حقی برای ثبت نام نهایی ایجاد نمی کند.

 

 

آدرس

دانشگاه صنعتی اصفهان ،کوی اساتید ردیف 4

تلفن تماس

03133912933-03133912992

رایانامه

ddsan@isfedu.ir